U SHIT

3 100 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 27 Mar 13:30 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 4 200 EUR
U SHIT 1 300 EUR
U SHIT 0 EUR
❌E SHITUR❌ 3 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Univerzal
Modeli
Passat
Shitet Super volkswagen passat 1.9 T(DI) e kuqe i sapo ardhur me dogane te paguar dhe e sapotarguar me letra te paguara per 1 vit! 214Mije KM Origjinale viti 2003!MAKINA disponon kambio automatike dhe tip-tronic tapiceri lekure shum e paster sendile me ngrohje clima digitale (funksionale) ESP (sistem antirreshkitjes)ABS antifurt origjinal me alarm fabrike NAVIGATOR i madh dhe bagazhier me 6 CD player disqe alumini origjinal Volkswagen 4 goma pothuajse te reja etj...”MAKINE PER MERAKLI” MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM “AUTO BEU” FALEMINDERIT MUNDESI KREDITIMI DHE ME KESTE MUJORE!
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 2 100 EUR
U SHIT 5 600 EUR
Okazion!Ford Fiesta 1.4 Diesel Sapo ardhur 08 2 900 EUR
E SHITUR 3 500 EUR
Në fillim