U SHIT

3 500 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 15 Sht 20:40 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 2 200 EUR
❌E SHITUR❌ 3 300 EUR
U SHIT 2 850 EUR
U SHIT! 4 700 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Shitet Volkswagen Passat 1.9 TDI 6+1 marshe i vitit 2005 “FINAL EDITION”sapo ardhur me dogane te paguar!174 Mije KM origjinale! Makina Disponon Clima Digitale (Funksionale) ESP (sistem antirreshkitjes ABS 4 xhama elektrik pasqyra elektrike dhe me ngrohje Tapiceri lekure shum e paster Sendile me Ngrohje MUND TE NA VIZITONI NE FACEBOOK OSE INSTAGRAM AUTO BEU.FALEMINDERIT
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 11 000 EUR
Okazion!Mercedes C220CDI Avantgarde “Full”13 13 500 EUR
❌E SHITUR❌ 5 400 EUR
U SHIT! 3 700 EUR
Në fillim