Okazion!Volkswagen Passat 2.0TDI “Highline”FULL 08

5 600 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 20 Gush 08:51 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT 3 300 EUR
U SHIT 2 200 EUR
Okazion!BMW Seria 3 Automat 2.0 Diesel 07 5 600 EUR
U SHIT 5 400 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Kafe
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Shitet Volkswagen Passat 2.0TDI “Highline” Me dokumenta te sapo paguara per 1 vit! 236 Mije KM Origjinale me te drejte kontrolli!Viti 2008 Makina disponon Kambio Automatike Pilot Automatik (Cruise Control) Auto Hold (Veteqendrim ne semafor)sendile me ngrohje xhama te zinj dhe me refleks jeshil (antisolar)drita me vete pozicionim sipas terrenit Tapiceri shum e paster Navigator i madh dhe bagazhier me6 CD Player MP3 dhe DVD Bluetooth telefon AUX sensore parkimi origjinal sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal Clima tronic digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222


WhatsApp:
0697257078
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
 Makina me qera ne Kavaje 0 EUR
U SHIT 5 800 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
“E SHITUR” 3 400 EUR
Në fillim