❌E SHITUR❌

5 400 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: AUTO ''BEU'' SHPK 08 Korr 22:05 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
❌E SHITUR❌ 3 900 EUR
❌E SHITUR❌ 3 200 EUR
U SHIT 1 900 EUR
U SHIT 2 840 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Kavajë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat

Shitet Volkswagen Passat 2.0TDI “Highline” I sapo ardhur me dogane te paguar!191Mije KM!Viti 2010 Makina disponon Kambio Manuale 6+1 Marshe Pilot Automatik (Cruise Control)sendile me ngrohje drita me vete pozicionim sipas terrenit Tapiceri gjysem lekure gjysem kamosh kasetofon me CD Player MP3 AUX dhe DVD Bluetooth sensore parkimi origjinal sensore drite sensore shiu disqe alumini origjinal 4 Goma te reja Clima tronic digitale bi zona (funksionale)ABS ESP (sistem antirreshkitjes)Etj MAKINA ESHTE NE GJENDJE TE PERKRYER!MUND TE NA VIZITONI EDHE NE INSTAGRAM NE FAQEN TONE “AUTO BEU”Faleminderit
AUTO ''BEU'' SHPK
AUTO BEU per te zgjedhur makinen e duhur nder markat me te mira.Jemi ne dispozicion per te plotesuar nevojat tuaja! nr kontakti : 0698252222 / 0697257078
Vizitoni faqen e biznesit tonë
lgj.nr,5 Princ Topia, Kavaje Tregoje në hartë
0698252222
AUTO ''BEU'' SHPK
  Online
0698252222
Leaflet
AUTO ''BEU'' SHPK
U SHIT! 3 850 EUR
U SHIT 5 500 EUR
U SHIT 3 200 EUR
U SHIT 6 500 EUR
Në fillim