Volkswagen Passat

9 100 EUR

Shitet nga: --- 31 Gush 07:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Fier
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Makina eshte ne gjendje te shkelqyer teknike dhe inxhinjerike.Makina eshte e ardhur nga Amerika.Makina ka goma te mira km te vetat 4x xhama elektrike.
E gatshme per cdo lloj prove
Leaflet
Në fillim