VW Passat 1.6 benzin-gaz -03

5 200 LEK

Shitet nga: fatos 16 Nën 00:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Volkswagen Passat 1.6 benzin-gaz makina eshte ne gjendje shum te mir dhe shum ekonomike impjanti me letra tel..0692163841
Leaflet
Në fillim