VW Passat 1.6 benzin -98 anglez okaziooonnn

700 EUR

Shitet nga: kkoo 23 Mar 20:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 3 150 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
vw passat benzin 1.6 98 i shkurter krah anglez xhama elektrike pa letra fare ne gjendje shume te mire motorrike dhe xhenerike120.000 km origjinale 700 euro
makina ndodhet ne tirane
Leaflet
Në fillim