Pasat 2.0 tdi full opsion

3 999 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Ok Sot 08:24 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Ok
Okazjon Pasat cc 2.0 benzin viti 2013 8 900 EUR
C 300 ///amg super gjendje special Edition 9 300 EUR
Auto OK 6 300 EUR
BMW Seria 3 Benzin+ GAZ 4 600 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Passat
✅vw pasat 2.0 tdi high line SW
✅kamjo AUTOMAT sendile lekur&kamosh
✅viti 2006 280mij km me liber BiXenon
✅xhama te zi orgjinal dhe perde orgjinale
✅sensore parkimi kamera parkimi
✅sendile me ngrohje komanda ne timon
✅dvd usb aux klima cmimi i diskutueshem💵💵
✅nr Cel +355693703020 Whatsupp https://www.facebook.com/277191622431992/posts/1713468608804279/
Auto Ok
Tregtojme makina te perdorura importi nga gjermania zvicra kanadaja etjer te tipeve te ndryshme makinat qe shiten nga ne, minimumi esht 6muaj garanci Ju Mirpresim ne Auto OK
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Albania Tregoje në hartë
+355693703020
https://www.facebook.com/Auto-OK-277191622431992/

Per makina te tjera na ndiqni ne fb

Leaflet
Auto Ok
Auto Ok 11 000 EUR
Auto Ok 7 300 EUR
C 300 ///amg super gjendje special Edition 9 300 EUR
Auto Ok 4 900 EUR
Në fillim