VW PASSAT 1.9 naft ( 5 dyer )

0 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Calliku 06 Pri 07:45 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Auto Calliku
Vw Passat -2.0 naft 4 200 EUR
TOYOTA YARIS 2009 4 800 EUR
Vw Golf 6 -2012 -1.6 nafte 7 300 EUR
Mercedes A CLAS  2007 (Mundesi ndrimi ) 4 100 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Passat
VW PASSAT 1.9 naft ( 5 dyer )

-VITI I PRODHIMIT 2001

-202000 KM ORIGJINALE

-MAKIN TEPER EKONOMIKE

- Kambio manuale

-KLIMA

-KASETOFON ORIGJINAL ,

- xhama elektrike

-disje 16

-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi

-Airbag(SRS), ABS

-Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT

- Çelës ME PULT, Mbyllje qëndrore me pult

- E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë

, -Goma TE REJa

- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,

-Dogane e Paguar

- E SAPOARDHUR NGA italia
Auto Calliku
Auto Calliku , adresa : autostrada Durres -Tirane km 9 mbikalimi i sukthit
Vizitoni faqen e biznesit tonë
AUTOSTRADA DURRES-TIRANE , Tregoje në hartë
0693333352
Auto Calliku
0693333352

WhatsApp:
0693333352
Leaflet
Auto Calliku
TOYOTA YARIS 2009 4 800 EUR
A clas -kambio automatike 3 300 EUR
Ford fokus 2002 2 200 EUR
Vw Passat -2.0 naft 4 200 EUR
Në fillim