Shitet

5 500 EUR

Shitet nga: Passat 21 Maj 14:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
Passat 2008 kambio automatike f1 te gjitha sherbimet e kryera ne gjendje prefekte motorike dhe xhenerike Dokumenta te paguara
Leaflet
Në fillim