shitet volkswagen passat

3 300 EUR

Shitet nga: luti 24 Mar 17:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 14 840 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
shitet volkswagen passat tdi (di e kuqe), me klima,letrat
te paguar deri ne dhjetor 2016,makina ne gjendje perfekte mekanike dhe xhenerike, te gatshem per cdo lloj prove. cmimi 3300 euro,pak i diskutueshem.
Nr. cel 0684040752
Leaflet
Në fillim