passat 2002

3 200 EUR

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Auto Calliku 23 Pri 19:56 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Auto Calliku
Golf 5 -1.4 benzin motor i thjesht 3 000 EUR
Toyota Corola 5 200 EUR
Fiat Grande Punto 2 800 EUR
Vw Golf Plus 0 EUR
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Passat
VW PASSAT 1.9 naft ( 5 dyer )

-VITI I PRODHIMIT 2002

-182000 KM ORIGJINALE

-MAKIN TEPER EKONOMIKE

- Kambio manuale

-KLIMA

-KASETOFON ORIGJINAL ,

- xhama elektrike

-disje 16

-Sediljet e shoferit me ngritje në lartësi

-Airbag(SRS), ABS

-Timon hidraulik & TIMONI MUND TE ULET E NGREHET SIPAS DESHIRES PERSONIT

- Çelës ME PULT, Mbyllje qëndrore me pult

- E mirëmbajtur si brënda edhe jashtë

, -Goma TE REJa

- Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,

-Dogane e Paguar

- E SAPOARDHUR NGA italia
Auto Calliku
Auto Calliku , adresa : autostrada Durres -Tirane km 9 mbikalimi i sukthit
Vizitoni faqen e biznesit tonë
AUTOSTRADA DURRES-TIRANE , Tregoje në hartë
0693333352
Auto Calliku
0698470500

WhatsApp:
0693333352
Auto Calliku
VW PASSAT 1.9 naft ( 5 dyer ) 0 LEK
Opel Meriva 1.6 benzine gaz 3 850 EUR
PEGUEOT 207 1.4 nafte 2008 2 900 EUR
OPEL ZAFIRA  ( 2010 / 6+1) 5 000 EUR
Në fillim