➡️PASSAT 2007 ➡️AUTOMATIK⬅️

Shitet nga: Klevi - Agario Sot 06:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 21 580 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 800 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Durrës
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
PASSAT 2007 MOTORRI 2.0 NAFTË .
KAMIO AUTOMATIKE DSG.
SEDILE LEKURE-KASTOR SHUME TE PASTRA, SEDILE ME NGROHJE , ME LEVIZJE ELEKTRIKE , XHAMA TE ZI ORIGJINAL , PILOT AUTOMATIK SHPEJTESIE , KROSKOT DRURI , SENSOR PARKIMI PARA DHE MBRAPA , ESP,ABS,AIRBAG ETJ..
4 GOMA TE REJA .
186.000 KM .
☎️0675899214 Cel & Whatsapp.
🚘Follow ne INSTAGRAM @stafa_auto🚘
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim