Shitet ose ndërrohet me E clas.

4 000 EUR

Shitet nga: Vullnet 02 Gush 17:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kaftë
Komuna
Dibër
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Passat
Makina eshte ne gjendje super,gjenerike dhe motorrike e gateshme per prove.Voland dhe freksion te ri ka 2 jave qe jane vendosur,injector e pompe nafte te modelit 2010.Goma te reja dhe letrat te prera deri ne muajin gusht 2020.Krah Anglez.
Vullnet
0685252777
Leaflet
Në fillim