Vw Passat-04 okazion

Shitet nga: Redi Qevani Dje 08:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
vw passat 2.5nafte.. ne gjendje super t mire.makina esht perdorur nga nj person..letrat te paguara deri n prill 2020..sherbimet e sapo bera.. vaj,filtra,goma te reja,gomina,m pak fjal t gjitha disponon 2 pale goma dhe disqe..makina eshte me amortizator sportiv,klima.komanda ne timon,sensor parkimi,gjysem meshin..makina eshte mbajtur per merak ...nderrohet me makine tjeter+/-diferencen..per me teper hollesira kontaktoni n whatapps,sms
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim