Passat viti 2008 letrat dhe sherbimet per 1 Vite

Shitet nga: Bledi Dje 21:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 16 640 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 700 EUR

Komuna: Berat
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat
Shitet Passat 200 Nafte viti 2008 Manual,Ne gjendje te mire dhe me sherbime ne kohe,ka 2 celsa,shensor shiu,disqe 17,sediljet me ngrohje,makina shume e paster,mund te kontrollohet te mekaniku juaj i besuar,tel watssap.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim