Passat CC R-Line Nafte FULL

Shitet nga: shop Dje 23:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2012
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Passat / VW Volkswagen
Modeli: Passat CC
Volkswagen Passat CC R-Line Diesel 2.0 Bluemotion
FULL OPTION

Kambio Automatike DSG
Pilot Automatik
Navigator
Bluetooth Mp3 SD Card AUX
Tapiceri lekure dhe kamoshe e zeze
Sediljet me ngrohje dhe automatike
Makina disponon sistemin keyless Go(makina hapet vetem duke vene doren tek doreza pa qene nevoja te shtypesh butonin)
Ndezje me buton(mjafton te kesh celsin afer)
Start/Stop(fiket ne trafik per ekonomi)
Auto Hold
Perde Origjinale me buton
Panorama
Sensor Shiu dhe Sensor dritash
Lares fenerash
Pasqyra automatike me ngrohje dhe me erresim automatike
Sensore parkimi para dhe mbrapa
Fenere bi-xenox me opsionin qe kthehet neper kthesa
Bagazhi eshte me sensor qe hapet me kembe
Xhamat anash, mbrapa dhe siper te zinj origjinal
Disqe 18 R-Line dhe 2 goma dimri

Letrat e paguara deri ne nentor 2019 dhe siguracion Full kasko deri ne Maj 2020

Kiti motorrit dhe vaji i kambios i nderruar
Makina eshte e mbajtur mire cdo servis eshte bere ne kohe dhe nuk eshte lene mbas dore.
E gatshme per cdo lloj prove
I diskutushem!
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim