SHITET Pasat cc RLine Full Opsio “Nafte”

9 100 EUR

10 500 EUR

Shitet nga: ... 24 Sht 16:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Shitet/Nderrohet Pasat cc Rline vp 2009, mak eshte ne super gjendje,gomat ne gjendje te mire sendile me ngrohje,navigator me prekje cd dvd aux usb etj kambio automat,cc eshte me 3 nivele Comfort Sport dhe Normal ,esp abs sensor parkimi mbrapa sistem inteligjent te dritave etj ka sh opsione qe e bejn kete mak te vecante nga modelet e tjera sps eshte Rline nafte shume e shpejte dhe njekohesisht ekonomike ,Shitet per arsye mosperdorimi ,cmimi-9100euro pak i diskutueshem!
Leaflet
Në fillim