Okazion passat cc

24 000 EUR

Shitet nga: Fjorald 30 Mar 17:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Durrës
Struktura e veturës
Sedan

📁Shitet: passat cc /2015 full option ,me extra 60000km /kamje automatike ,2.0 nafte eshte ne super gjendje dhe e gatshme per cfardolloj prove, me liber servisi cdo gje e bere te volsvagen, e blere me 0 km dhe e perdorur vtm nga 1 person
📁Cmimi: 24000€okazionnn behet 21000€ (i padiskutueshem)
📁Numri i Celularit: Fjorald 0693131563
Fjorald
0693131563
Leaflet
Në fillim