OKAZION NEW BEETLE -00 MUNDESI NDERRIMI

2 400 EUR

Shitet nga: vw 29 Pri 20:55 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Prodhuesi
VW Volkswagen
makina eshte e sapo ardhur nga italia me dogane dhe letra te paguara deri me 23/03/2017. disponon kondicioner, sedilje me ngrohje, tapiceri gri ne gjendje perfekte, disqe alumini 160000 km origjinale etj. makina eshte ne gjendje perfekte sapo jane bere te gjitha sherbimet, goma 100% te reja nuk ka nevoje per asgje. mundesi nderrimi. tel: +355694607880
Leaflet
Në fillim