VW JETTA 2013 , AUTOMAT, ➡️SHITET OSE NDERROHET

0 EUR

Shitet nga: Vw 19 Jan 18:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Jetta
➡️SHITET VOLKSWAGEN JETTA ,
➡️VITI 2013 ,
➡️KAMBIO AUTOMATIKE,
➡️MOTOR BENZINE E PERSHTATSHME PER GAS 100% ME CDO LLOJ IMPJANTI ❌(JO TSI , FSI ,TFSI)❌
‼E THEKSOJ -PRANIN CDO LLOJ IMPJANTI GASI 100% ‼, EKONOMIKE DHE NE BENZIN ,
➡️ SENDILJE LEKURE
➡️PASQYRA ELEKTRIKE
➡️XHAMAT TE 4 ELEKTRIK
➡️LOOK GLI , SHERBIMET TE BERA
➡️KILOMETRA 140.000 TE CERTEFIKUAR ME GARANCI ,RRIP FAZE VAJ FILTRA , VAJ KAMBIO , KANDELE ....
LETRA TE PAGUARA DERI NE KORRIK 2021 , GJENDJE SHUM TE MIRE DHE SHUM KOMODE , CMIMI ESHTE OKAZION
I DSK PASI TE SHIFET NGA AFER JO NE TELEFON
MUNDESI NDERRIMI ME MAKINE ME VLERE ME TE VOGEL
ME NDERRIM CMIMI ESHTE 8500
Leaflet
Në fillim