VOLKSWAGEN JETTA SEL Benzine/Gaz Lovato 2012

8 999 EUR

Shitet nga: Enian Dje 22:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Jetta
Sapo ardhur nga 🇨🇦.
Sapo targuar.
Gjendje perfekte.
Impiant gazi Lovato i sapomontuar me vlere 1100€,shkruar dhe ne leje qarkullimi.
Version SEL,full options.
Sistem audio Premium Fender.
Tapiceri lekure e zeze me ngrohje.
Navigator.
Kambio automatike.
Start/stop,fiket,ndizet me buton.
Keyless go.
Pilot automatik.
Limitator shpejtesi.
Bluetooth audio.
Baxha xhami.
Makina eshte shume ekonomike.
Enian
  Online
+355 69 669 1111
Leaflet
Në fillim