✅✅Volkswagen jetta 2014✅✅

10 400 EUR

Shitet nga: Andi 08 Shk 23:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Jetta
🇺🇸 VW JETTA TSI 🇺🇸
▶️VITI 2014
▶️1.8 TSI
▶️Kamio Automatike
▶️Benzin-gaz ( impjanti me 5 vjet garanci 1k€)
▶️KEYLESS-GO( Ndezja+Hapja+ Mbyllja e makines me prekje)
🚘EURO 5
▶️55.9 mij milje (Te certifikuara ne TITLE dhe Certifikata tjera qe ka ardhur nga jasht)
▶️NAVIGATOR 3D me TOUCH-CD ROM- RADIO - HDD- Memory CARD SD- DVD-USB
▶️BLUETOOTH I INTEGRUAR TE NAVIGATORI
▶️SISTEM MUZIKE I PERSONALIZUAR 🔊FENDER🔊
▶️KAMERA PARKIMI
▶️PILOT AUTOMATIK
▶️KONDICIONER
▶️TAPICERI LEKURE E BARDHE
▶️SEDILE ME NGROHJE
▶️SEDILE ORTOPEDIKE ME FRYERJE + ELEKTRIKE
▶️BAXHA XHAMI
▶️SENSORE SHIU&DRITE
▶️SPOILER ORGJ TEK BAGAZHI
▶️(SRS), ABS,BAS,ESP
▶️DISQE ALUMINI 16
▶️Goma 100%
▶️GJENDJA Teknike, Mekanike, Estetike E PERKRYER
▶️DOKUMENTA te rregullta
✅Makina eshte shume e mbajtur dhe e vecante, dhe ofron adrenaline per te apasionuarit e makinave🙂
✅Targa Siguracion per 1 vit
✅Çmimi - 💸10.400€💸
0675530688
🇺🇸E ARDHUR NGA USA🇺🇸
Andi
Leaflet
Në fillim