Jetta 2016 automat 75.000 km

0 EUR

Shitet nga: Gezim 16 Nën 10:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Jetta
Shitet Volkswagen Jetta TSI
- Dogana e paguar gati per targa
- Viti 2016
- Kilometra 75.000 (origjinale)
- Kilometrat mund ti verifikoni tek Volkswagen
- Motor 1.4 Benzine (Mundesi te behet me gaz)
- Kambio automatike
- Ngjyra e hirit
- Klima
- Timon multifunksonal
- Kamera parkimi
- Xhama elektrik
- Xhama te eret
- Ekran me prekje, CD, USB
- Gome rezerve/ kriko
- etj
Makina eshte ne gjendje perfekte dhe e gateshme per cdo lloj kontrolli.

Cmimi: 9.800 euro (I diskutueshem)
Tel: 0699229915 Whatsapp: 0699229915Acura ,Aixam ,Alfa Romeo ,Alpina ,Artega ,Asia Motors ,Aston Martin ,Mercedes-Benz ,Audi ,BAIC ,Bentley ,BMW ,Brilliance ,Bugatti ,Buick ,Cadillac ,Chevrolet ,Chrysler ,Citroën ,Corvette ,Dacia ,Daewoo ,Daihatsu ,DeTomaso ,Dodge ,Ferrari ,Fiat ,Ford ,GMC ,Great Wall ,Grecav ,Honda ,Hummer ,Hyundai ,Infiniti ,Isuzu ,Jaguar ,Jeep ,Kia ,Koenigsegg ,KTM ,Lada ,Lamborghini ,Lancia ,Land Rover ,Landwind ,Lexus ,Lifan ,Ligier ,Lincoln ,Lotus ,Maserati ,Maybach ,Mazda ,Mercedes-Benz ,MG ,MINI ,Mitsubishi ,Morgan ,Nissan ,NSU ,Oldsmobile ,Opel ,Peugeot ,Piaggio ,Pontiac ,Porsche ,Proton ,Renault ,Rolls Royce ,Rover ,Saab ,Seat ,Škoda ,Smart ,Spyker ,Ssangyong ,Subaru ,Suzuki ,Talbot ,Tata ,Toyota ,Trabant ,Markë tjetër ,Triumph ,TVR ,UAZ ,VW Volkswagen ,Volvo ,Wartburg ,Wiesmann ,Yugo ,Zastava
Gezim
  Online
0699229915
Leaflet
Në fillim