VW JETTA 2.0 Automatik Benzin Gaz 100%

12 900 EUR

Shitet nga: Quality Auto Albania 15 Qer 08:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Elbasan
Struktura e veturës
Sedan
Prodhuesi
VW Volkswagen
Modeli
Jetta
VW JETTA 2.0 Benzin Gaz 100% Automatik VP 7 2015 Me 20 300 Milje Makina disponon sinjale te pasqyrat drita mjergulle krom line dhe sport line komanda ne timon cd mp3 kamera per mbrapa ekran te madh letra te paguara per nje vit cmimi 12900 Euro info 0699910222
Quality Auto Albania
0699910222
Leaflet
Në fillim