Golf 6 Highline 2.0Tdi Stage1 200HP. Viti 2010

1 EUR

Shitet nga: Auto Golden 10 Dhj 14:44 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E Zezë
Komuna
Vlorë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
🔸Marka :Modeli:🔛Golf 6
🔸Viti I Prodhimit:🔛2010
🔸Kilometra:🔛125000
🔸Kambio:🔛Automat
🔸Motorr:🔛2.0Tdi
💸Cmimi:🔛 7800€ i diskutueshem

🔸Opsione:🔛Golf 6 Highline Ne gjendje perfekte me te drejt kontrolli te mekaniku juaj i besuar. Navigator Cruise Control Sedile Alkantara Kambio DSG Sensor Dritash Sensor Shiu Cd Mp3 Aux Xhama te zijn orgjinal

Makina eshte me Stage 1 i kryer ne Itali me vlere 800€
qe do te thot nga 140HP qe ka normali ky posedon 200HP
Eshte shume e shpejt dhe me konsum te ulet teper ekonomike

Me dogan te paguar gati per targim
📲Nr Cel:🔛 0692218106

📍Vlore:🔛
Auto Golden
0692218106
Leaflet
Në fillim