VW Golf

1 300 LEK

Shitet nga: golf 03 Pri 12:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Makina ka nevoj per ndrim filtri te benzines. Ndrim gjithashtu dhe fenerit te majt .
Leaflet
Në fillim