VW Golf V. 1.6Benzin/Gaz 04-05

3 900 EUR

Shitet nga: Eni 27 Maj 09:25 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf

🚗Volkswagen Golf V🚗.
⛽️ 1.6Benzin/Gaz.
📅 Viti i prodhimit 2004-2005.
✅ Kamio Manuale. Kondicioner.
✅Air bag. Abs. Esp. RadioAM/FM-AUX-Kompjuter board. ✅Xhama elektrike. Pasqyr elektrike.
✅Hapje dhe mbyllje qendrore.
✅Impiant Gazi i certifikuar nga vendi origjines.
✅Disqe alumini.
✅Gjendje perfekte xhenerike dhe motorike.
💶Cmimi💶 3900€ (Cmimi i diskutueshem pasi te shikohet)
📱0693035080
Leaflet
Në fillim