🇩🇪VW GOLF-7, VITI 2013, NAFTE, 140mije KM🇩🇪

9 500 EUR

Shitet nga: elvis Dje 23:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
📌Makina eshte (Private)
📌Golf-7 Viti 2013 Ngjyre e Zeze
📌1.6 TDI Naft BlueMotion Euro 5
📌142.000-KM Origjinale te vertetuara tek VW
📌 2 kopje Celesash
📌Tapiceri gjysem Lekure gjysem Rrob
📌Disqe Alumini, Goma 90% te reja
📌Sendiljet me ngrohje
📌Sistemi Eco-Start-Stop, Reduktim maximal i konsumit
📌Sistemi Auto-Hold, Makina nuk iken Mbrapa ne malore
📌Frenat e dores Elektrike
📌Sensor Parkimi Para-Mbrapa
📌Sensor Dritash, Sensor Shiu, Lares Feneresh
📌Sygjerues Automatik i Nderrimit te Marsheve
📌Sensor i Presionit te Gomave
📌DVD, Mp3,Aux,Memory-Card,Ekran me Touch-screen
📌Gjendja Motorrike Xhenerike dhe Vizuale eshte Absolute
📌Vaj Filtra te sapo nderruara
📌Dokumentat te paguara deri ne Qershor 2021.
📌Cmimi 9500 euro i Diskutueshem
📌Tel 0694012606
Leaflet
Në fillim