VW Golf 6, viti 2009, 2.0 Disel TDI.

Shitet nga: Ru2 12 Tet 23:56 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 470 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

7 000 EUR

Viti: 2009
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet Golf 6, ngjyre gri e erret, viti 2009, motorr 2.0 Disel TDI, kambio manuale. Disponon klima bizonale funksionale, CD player, sedilje te pastra fiber, goma te reja me disqe alumini. Makina eshte ne gjendje perfekte vizuale dhe xhenerike (ne foto raporti i kontrollit teknik). Sapo ka hyre ne Shqiperi, te gjitha sherbimet e kryera, dhe letrat e paguara deri me 25 shtator 2020. Cmimi 7000 euro.
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim