VW GOLF 6 - AUTOMAT - 1.6 NAFTE - FULL - 2010

Shitet nga: Frenk_Auto_Quality 24 Maj 17:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
☎️☎️☎️ : 069 585 1577

-VW GOLF 6
-VITI 2011
-MOTORRI 1.6 NAFTE (TEPER EKONOMIK)
-KAMBIO AUTOMATIKE DSG
-MODEL TEAM ( I VECANTE PER LLOJIN )
-XHAMAT E ERRET ORIGJINAL
-SESNORE PARKIMI ( PARA & MBRAPA )
-VETE PARKIM SENSORE
-MAKINA PARKOHET VETE
-NAVI I MADH ( ME TOUCH SCREEN )
-BLUETOOTH, AUX , MP3
-SEDILJE ME NGROHJE
-TIMON 3-SH ME BUTONA
-LEVA (+/- NE TIMON )
-KLIMA DIXHITALE BIZONALE

✅ GJENDJE PERFEKTE ✅

-MAKINA SAPO ESHTE TARGUAR , DHE ME DOKUMENTACION TE RREGULLTE SHQIPTAR DERI VITIN TJETER 2020 !

❗️GATI PER CDO KONTROLL NGA JU❗️

PER ME SHUME INFO CEL
☎️☎️☎️ : 069 585 1577

NA NDIQNI NE FAQET TONA
✅FACEBOOK : Frenk Auto Quality
✅INSTAGRAM : frenk_auto_quality
Frenk_Auto_Quality
069 585 1577
Leaflet
Në fillim