VW Golf 6 (2012)

9 800 EUR

11 000 EUR

Shitet nga: Golf 07 Maj 08:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Shes volkswagen Golf 6 TDI,1.6.
E targuar dhe me letra te sapo bera.
Makina e ardhur nga Gjermania dhe cdo sherbim i kryer ne Volkswagen Gjermani. E paisur me liber sherbimesh. Goma te reja,vaj+filtra te sapo bera.
Makina nuk ka te share.
E gatshme per cdo lloje prove nga ana juaj.
Shume ekonomike mbi te gjitha.
Shitet vetem per arsye mosperdorimi.
Leaflet
Në fillim