VW Golf 5 Manual 1.9 TDI R-Line Super Full 2007

Shitet nga: enri Sot 21:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!
Aplikoni tani >
Çmimi:

-

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
*VOLKSWAGEN GOLF 1.9 TDI R-Line
*EURO 4
*FULL OPSIONAL DESIGNO
*VITI 2007( 1 PRONAR GJERMAN)
*Seria R-Line
*210.000 KM ORIGJINALE ME LIBER SHERBIMESH -Kambio AUTOMATIK
*PILOT AUTOMATIK (Kontroll dhe limitim i shpejtesise se makines automatik)
*Baxho Xhami
*Fener Me lupa + Bi-Xenon
*CD ROM- RADIO FM/AM -MP3
*SISTEM AUDIO
*Tapiceri R-Line
* Klima ME 4 ZONA
*SENSORE SHIU & SENSORE DRITE
*Sensor Parkimi
*4 xhama elektrikë( para dhe mbrapa elektrikë),
*Pasqyra elektrike dhe anti verbuese +me komandim elektrik
*Mbështetëse Dore midis sedileve para dhe mbrapa,
*BORD KOMPJUTER
*12x Airbag(SRS), ABS,BAS -ESP( Sistem kundra rrëshqitjes),
*SEDILE ME NGROHJE
*Timon hidraulik,
*TIMONE 3SH + Komanda Ne Timon
*Sinjalet e kthimit te integruar në pasqyra,
*Dorezat dhe pasqyrat në ngjyrën e makinës, *Sediljet e pasme të palosshme
*Gomë reservë+ Kriko mekanik+ Çelës gome(Xhirogome),
*Disqe alumini 18Goma Te Reja
*Gjendje Teknike, Mekanike, Estetike, dhe Motor perfekt me konsum shumë të ulet,
*Makina esht me Dogane e Paguar
*E SAPOARDHUR NGA Gjermania
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim