VW Golf 4 dizel

2 000 EUR

Shitet nga: Fitim 29 Maj 06:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet golf 4 1.9 TDI 90 ps, makina i ka letrat e prera deri ne fund te vitit, makina eshte ne gjendje shum te mire si dhe eshte shum ekonomike, te interesuarit mund te kontaktojne permes viber-it.
Cmimi i diskutueshem.
Leaflet
Në fillim