VW Golf 4 -99

2 000 EUR

Shitet nga: golf 4 20 Pri 11:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 8 990 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E kuqe
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Volkswagen-golf 1.4 Benzin
Viti prodhimit 1999 me 190.000 km origjinale
Kambio manuale,xhama pasqyra elektrike, cd player .kondicjoner , disqe alumini 16, mbyllje qendrore. Letra te gjitha te paguara Deri ne Mars 2017. Targa AA.... Te gjitha Sherbimet e bera ne gjendje shume te mire motorike dhe xhenerike.
Cmim:2.200 Euro I diskutueshem
Tel: 0676044400
Leaflet
Në fillim