VW Golf 4 1.9 Diesel -00

2 500 EUR

Shitet nga: Andi 22 Mar 18:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Blej këtë makinë për 11 240 LEK / muaj

From
Store
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Golf 4, 5 porta ne gjendje perfekte te gjitha sherbimet te bera dhe goma te reja.2500€ i diskutueshem
Leaflet
Në fillim