Vw golf 1.9 NAFT 2007 me dogan NAVI FULL

Shitet nga: ford Dje 22:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 19 780 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

4 400 EUR   4 900 EUR

Viti: 2007
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Volkswagen golf 1.9 NAFT viti 2007 me dogan te paguar
Kamje manual, clima bi zona, NAVIGATION
Xhama dhe pasqyra elektrike mbyllje qendrore me pult
Gjendje perfekte gati per targa
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim