VW Golf -05

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: TAG - Tirana Auto Gaz 23 Mar 13:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Iute

Nuk i ke të gjitha paratë? Ne të japim pjesën që të mungon!

Leaflet
From
Store
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Servis i specializuar per instalimin e impianteve te gazit per automjete (edhe me injeksion direkt fsi, tsi etj) me super cilesi dhe cmime qe fillojne nga 600euro. Kurseni nga 50-70% para ne konsumin e karburantit!

Adresa: Rr. Kavajes, mbrapa Policise bashkiake, tek lulishtja e re
Na ndiqni dhe ne Facebook !
TAG - Tirana Auto Gaz
+355682027903
Leaflet
Në fillim