Volkswagen golf 4 1.9 TDI

Shitet nga: Aurel Dje 19:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 10 790 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

2 400 EUR

Viti: 1999
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
Shitet golf 4 motor 1.9 tdi me i te kuqe, viti 1999, shum ekonomike dhe e shpejt. Dokumenta deri ne gusht 2020. Makina posedon 4 goma te reja, klima, drita kseno, impiant muzike
Cmimi 2400 euro i diskutushem
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim