VW Golf 3 benzin -94

1 300 EUR

Shitet nga: Golf 3 12 Shk 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E zezë
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet Golf 3 benzine + gaz, viti 1994, ne gjendje pune me dokumentacion te paguar deri ne shtator 2016, me imiant gazi funksional me sherbime te sapokryera pulmoni i ri, me kondisioner, disqe BBS . Shume praktike dhe per me teper shume ekonomike.
Leaflet
Në fillim