Golf 4

2 700 EUR

Shitet nga: Renato 13 Nën 13:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shes Golf 4 per arsye ekonomike. Eshte ne gjendje perfekte dhe me te gjitha serviset e kryera. Taksat e prera der ne Tetor 2016. Cmimi mund te negociohet.
Leaflet
Në fillim