SUPER OKAZIONNNNN. VW Golf 5 Automat

Shitet nga: Privat Dje 16:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Blej këtë makinë për 31 020 LEK / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

6 900 EUR

Viti: 2008
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Shqiptare
Ngjyra: E zezë
Komuna: Tiranë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Golf / VW Volkswagen
Modeli: Golf
VOLKSWAGEN GOLF 5 .Golf 5 benzine.. automat.. viti 2008.. goma michelin.. disqe golfi 7 gti.. te gjitha sherbimet e bera ne kohe.. makina eshte ne gjendje te mire dhe shume e paster..
Nuk ka njoftime të vizituara
Në fillim