Shitet

12 500 EUR

Shitet nga: Kastriot 29 Pri 02:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Sedan
Modeli
Golf
Golf 7 look R line, automatic, 1.6 naftë, vit prodhimi 2014, 102.000 km.
Gjendja perfekte si jashte dhe brenda. Sherbimet Jane bere te gjitha te Volkswagen.
Kastriot
0693061776
Leaflet
Në fillim