Shitet VW GOLF

516 000 LEK

Njoftimi i kompanisë Shitet nga: Mogo.al 14 Tet 14:34 Kyçuni në kompani për të bërë ndryshime
Leaflet
Mogo.al
Shitet Urgjent - MERCEDES BENZ C-CLASS 690 000 LEK
Shirtet Urgjent -  MERCEDES BENZ S-320 399 000 LEK
Shitet Urgjent - MERCEDES-BENZ ML-320👉 970,000all 970 000 LEK
Shitet URGJENT - FORD FUSION 346 000 LEK
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Kompani
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Shitet URGJENT me çmim SPECIAL..

✅ VW GOLF👉 516,000 Lekë

☑ Viti 2004
☑ Km 246 094
☑ Dizel
☑ 2.0
☑ Manuale

Makina shitet vetem me CASH apo cmim te plote - pa keste!

Per me shume informata na kontakto në
+355 67 208 0660
+355 67 400 0647

.
.
#makina #makinaneshitje
Mogo.al
Mogo Albania SHA është pjesë e Grupit Mogo Finance themeluar në Maj të vitit 2012 në Riga dhe e licensuar nga Banka e Shqipërisë. Grupi është i rregjistruar si markë në EU në Tetor 2013 dhe në Mars 2014 emeton €20 million bonds në NASDAQ OMX Baltic Market; €50 million corporate bond në Open Market of the Frankfurt Stock Exchange. Këto janë dëshmi e besueshmërisë që grupi ka në treg dhe tek konsumatorët. Grupi ka prezencë në 13 vënde: Letoni, Estoni, Lituani, Gjerogji, Polani, Rumani, Bullgari, Moldavi, Shqipëri, Bjellorusi, Armeni, Ukrainë dhe Uzbekistan; me portofol €320 million Vizioni: të bëhet grup me shpërndarje Globale nën markën e "Financuesi i makinave të përdorura" dhe jo vetëm. Misioni: të mbështesim me financim individët që kanë nevojë për një makinë SOT dhe nuk kanë mundësi me kursimet e tyre të paguajnë cmimin e plotë të makinës.
Vizitoni faqen e biznesit tonë
Tregoje në hartë
67208 0660
Leaflet
Mogo.al
Shitet CITROEN Xsara Picasso 👉 125.000 Lekë 125 000 LEK
Shitet Urgjent KIA SPORTAGE  2005 449 000 LEK
VW Golf 2007 500 000 LEK
Shitet URGJENT - MERCEDES-BENZ A-CLASS 245 000 LEK
Në fillim