shitet makina

2 100 EUR

Shitet nga: marin 03 Pri 16:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
Blu
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Kupe
Modeli
Golf
shitet makina golf 4 me te gjitha sherbimet e kryera ne gjendje shume te mire xhenerike dhe motorrike letra te paguara per nje vit me sedilje pergjs lekure ,impjanti i vendosur ne itali shitet per arsye largimi ,te interesuarit te marin
Leaflet
Në fillim