Shitet golf4

3 500 EUR

Shitet nga: Ferit 27 Tet 19:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
Gri
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet golf4, viti dhjetor 2002, manual 5marshe, 199mije km origjinale, tdi di e kuqe ,makina eshte ne gjendje shume te mire e ardhur nga belgjika e pa perdorur ne shqiperi, me targa dhe letra shqiptare te paguara, makina eshte shume e paster si nga brenda ashtu dhe jashte, cmimi 3500 euro i diskutueshem
Leaflet
Në fillim