Shitet Golf 7 2.0

12 000 EUR

Shitet nga: Arbri 19 Nën 19:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf

Viti:2016
Km:50Mije
Lenda:Benzin 2.0
Kambio:Automatike
Letrat te paguara.
Goma te reja,baxha, sedilje lekure, kamer mbrapa parkimi, F1 dhe opsione ne timon, start stop,sedilje me ngrohje etj.Makina eshte ne gjendje shume te mire. Per me shume info numri telefonit, 0696000098
Leaflet
Në fillim