Shitet golf 4

2 200 EUR

Shitet nga: Eriol 23 Maj 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet golf 4 ne gjendje shum te mir si xhenerike dhe motorrike 1.9 TDI I viti 1998 cmimi I diskutushem
Nixitoni !!!
Leaflet
Në fillim