Shitet Golf 4. Gjendje Optimale!

2 300 EUR

Shitet nga: Besi 30 Mar 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Karburanti
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Veturë e vogël
Modeli
Golf
Shitet golf 4, 1.9 TDI i e kuqe. Taksat dhe siguracioni i paguar. Pjese xhenerike, motorrike, tapiceri te rregullta. Çmimi i shitjes 2300€ i diskutueshëm
Leaflet
Në fillim