Shes

2 000 EUR

Shitet nga: Edi 31 Mar 11:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini njoftimin tuaj
Lloji i njoftimit
Shitet
Reklamuar nga
Person fizik
Viti
Transmetuesi
Kilometrazha
Ngjyra
E hirit
Komuna
Tiranë
Struktura e veturës
Hatchback
Modeli
Golf
Makina eshte ne gjendje shume te mire dhe shume ekonomike
Leaflet
Në fillim